SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Redukować czy masować?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 246
Siemanko,

przed nowym miesiącem mam mały dylemat.

Wiadomości ogólne:
Wiek: 21
Wzrost: 178
Waga: na czczo 83,5kg, w ciągu dnia ok. 84,5-85kg.

Trening: 3x w tygodniu split
Dieta: od świąt odpuściłem dokładnie liczenie makro, chciałem żeby organizm trochę odpoczął. Wcześniej LC ok. 1900kcal (w DT 2100kcal).
Suple: ok. 10g TCM + AAKG + BCAA + białko według braków w diecie (aktualnie po treningu 30g, w DNT 30g wieczorem) + witaminy.
TCM i BCAA na wykończeniu, dlatego myślę, żeby zakupić teraz jakiegoś stacka kreatynowego lub spalacz (w zależności na co wejdę).

Staż: ok. 8 miesięcy.

Pytania:
Redukować jeszcze 3-4kg czy masować 3-4kg, a z redukcją poczekać bliżej lata?

Jeśli redukcja:
Nadal jechać na LC? Czy może spróbować czegoś nowego, np. IF, CKD?
Odpuścić kreatynę i brać tylko AAKG + BCAA + białko + witaminy spalacz? Czy kreatynę też?
Jeśli spalacz, to jaki? Myślałem o Man Scorch (wcześniej brałem Lipo X Pack).

Jeśli masa:
Jaka dieta na masę? Ile kcal na plusie na początek? 300kcal starczy?
Suple? AAKG + BCAA + jakiś stack/przedtreningówka? Jeśli tak, to jaka?

Proszę o pomoc bardziej doświadczonych kolegów, bo sam niestety nie jestem w stanie stwierdzić, czy jeszcze redukować czy wjechać teraz na masę, a później redukować?

Zdjęcia:
Sprzed zabawy z siłownią:
http://bankfotek.pl/image/1657086
Aktualnie:
http://bankfotek.pl/image/1657082
http://bankfotek.pl/image/1657084
http://bankfotek.pl/image/1657083

Zmieniony przez - witek1902 w dniu 2014-01-26 15:06:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51894 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351409
Ja bym jeszcze ciął, choć wszystko zależy od tego jak się sam ze sobą czujesz. Na Twoje pytania nie da się odpowiedzieć bo nic o tobie nie wiadomo, ale przy takim bf spokojnie niżej bez supli/spalaczy można zejść.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 246
O jakie informacje uzupełnić posta, żeby można było odpowiedzieć na moje pytania? :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 246
Bump.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena Diety

Następny temat

Ocenicie moją dietę?

electro
Polecane artykuły