Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie.
Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem
podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia
a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko.
Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym.
Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru
instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników
działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako
lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez
właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób).
Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne,
konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży
farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i
ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na
naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Szacuny
5
Napisanych postów
50
Wiek
32 lat
Na forum
11 lat
Przeczytanych tematów
280
Obecnie jestem 3 tydzień na PH.
Planuje pociągnąć przez 8 tyg.
I zastanawia mnie czy można dorzucić przed odblokiem na 4 tyg metkę i wtedy zrobić odblok, czy lepiej wpierw zrobić odblok odczekać trochę i dopiero wtedy zarzucić metę?
Dodam, że wcześniej nie miałem żadnego kontaktu z SAA
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
106331
Napisanych postów
378364
Wiek
49 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
1711716
a co ci doradzić jak wybrałeś najgorsze ph na rynku?nie wiadomo co bierzesz co im się nasypało w kapsy,jedni mieli po tym estro wywalone inni prolaktynę czyli jesz nie wiadomo co.Zdrowia.