Dzień dobry!
Mam 17 lat ważę 88/185 cm. Moja redukcja trwa już od ponad 2 miesięcy, tylko że nagle po 2 miesiącach waga stoi w miejscu. I mam pytanie czy zmniejszyć zapotrzebowanie kaloryczne czy jeść dalej tak samo jak jem? Na siłowni ćwiczę 5 razy w tygodniu, biegać się staram codziennie ale wiadomo nie zawsze to niestety wychodzi. a i dodam że przez ten czas zrzuciłem ok 9/10 kg.
Mam 17 lat ważę 88/185 cm. Moja redukcja trwa już od ponad 2 miesięcy, tylko że nagle po 2 miesiącach waga stoi w miejscu. I mam pytanie czy zmniejszyć zapotrzebowanie kaloryczne czy jeść dalej tak samo jak jem? Na siłowni ćwiczę 5 razy w tygodniu, biegać się staram codziennie ale wiadomo nie zawsze to niestety wychodzi. a i dodam że przez ten czas zrzuciłem ok 9/10 kg.
Krzysztof Piekarz