Witam
Trenuję teraz 3 dni w tygodniu i oprócz tego w środę mam siłownie na wf, te 45 min chciałbym przeznaczyć na trening przedramienia.
Nie mogę znaleźć za bardzo skutecznych ćwiczeń na przedramię, ale znalazłem coś takiego
uginanie nadgarstków na hantlach nachwytem 12/10/10/8
uginanie nadgarstków na hantlach podchwytem 12/10/10/8
Co do tego jeszcze dorzucić?
Trenuję teraz 3 dni w tygodniu i oprócz tego w środę mam siłownie na wf, te 45 min chciałbym przeznaczyć na trening przedramienia.
Nie mogę znaleźć za bardzo skutecznych ćwiczeń na przedramię, ale znalazłem coś takiego
uginanie nadgarstków na hantlach nachwytem 12/10/10/8
uginanie nadgarstków na hantlach podchwytem 12/10/10/8
Co do tego jeszcze dorzucić?
Krzysztof Piekarz