SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

cienkie palce i nadgarstki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92
Witam mam problem otóż mam bardzo cienkie palce i nadgarstki gorsze niż nie jedna baba same kości mam bardzo cienkie i długie ćwiczę już długo i nie wiem czy z genetyką da się coś zrobić inni nawet młodsi których znam i nie ćwiczą w ogóle mają grubsze palce mogą urosnąć od treningu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
palce i nadgarstek to głównie kości i ścięgna, a one się nie rozrastają. Takie geny i raczej niewiele z tym zrobisz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3294 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19444
To sprawa genetyki oraz tego, co robisz - słyszałem kiedyś, że osoby, które długo siedzą przed komputerem, mają sprawniejsze palce, a jednocześnie chudsze, ponieważ ciągle są w ruchu (może to być mit). Jednak, tak czy siak, nic z tym nie zrobisz, bo nie da się przybrać masy tylko w jednej części ciała, a już na pewno nie na palcach - co innego z ćwiczeniem siły palców czy ćwiczeniem mocniejszego chwytu, ale obwodu? NIE MA CH*ja :p

Projekt Masa 2014, czyli KUREK nie zniknie!
http://www.sfd.pl/KUREK_nie_zniknie__masa_zimą_2013_[DT]-t994269.html

[ART] Dlaczego białko to nie magiczny proszek i czemu z kreatyną warto poczekać?
http://www.sfd.pl/[ART]_Dlaczego_białko_to_nie_magiczny_proszek_i_czemu_z_kreatyną_warto_poczekać_-t1004088.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92
to co mam dostawać wpie........ :) a da się coś z tym zrobić? i czy jeśli np. mam mniejsze dłonie to mniej mogę podnieść i mogę słabiej się bić w MMA?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Niekoniecznie. Swoje "wady" wykorzystuj jako "zalety"
Z genetyką nic nie zrobisz

I dlaczego mniejsze dłonie mają powodować, że mniej podniesiesz?

Zmieniony przez - IneTheEnd w dniu 2013-12-13 22:26:15
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy małe dłonie są wyznacznikiem tego czy będziesz dostawać wpie..?
Siły uderzenie nie kształtujesz dłoniami :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92
Wydaję mi się po prostu że ludzie którzy mają większe łapy mają silniejszy uchwyt i dlatego łatwiej jest im podnosić ciężary czy też się się bić bo mają większą powierzchnię strzału
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
powierzchnia strzału niewiele ma znaczenie. Ba, przy takiej samej sile uderzenia jak będzie mniejsza powierzchnia to siła będzie bardziej skupiona :)
2. chwyt i tak trzeba sobie wyrobić. Ktoś może mieć ogromne łapy ale nie trenowane i nie utrzyma większego ciężaru
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92
a możecie polecić jakieś ćwiczenia na silne łapy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92
I Swoje "wady" wykorzystuj jako "zalety" to miały znaczyć, że mam być szybki czy coś innego z tymi małymi łapami?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 92
proszę odpiszcie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węglowodany, a beztłuszczowa masa mięśniowa

Następny temat

Trening FBW

electro
Polecane artykuły