Witam ;)
Mój kazdy dzien wyglada tak ze wstaje rano na 8:00 do szkoły... wychdoze ze skzoły srednio o 16:00 i ide na trening. Do codziennej diety pórbuje wcisnać jednorazowo zawsze albo 250g twarogu chudego, duzo ryzu, litr mleka albo 4-5 ugotowanych jajek + czasem piersi z kurczaka. Powiedzcie które z tych potraw 0o której powinienem jesc... przed po szkole... odam ze w szkole jak narazie jadam 4-5 kanapek...
Mój kazdy dzien wyglada tak ze wstaje rano na 8:00 do szkoły... wychdoze ze skzoły srednio o 16:00 i ide na trening. Do codziennej diety pórbuje wcisnać jednorazowo zawsze albo 250g twarogu chudego, duzo ryzu, litr mleka albo 4-5 ugotowanych jajek + czasem piersi z kurczaka. Powiedzcie które z tych potraw 0o której powinienem jesc... przed po szkole... odam ze w szkole jak narazie jadam 4-5 kanapek...
Krzysztof Piekarz