mam zajęcia, tak to chetnie bym przyjechał.
SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Ilość wyświetleń tematu: 27483
Judocy nie pytaja ile jest wrogow, tylko gdzie oni sa
-----------------------------
PROSTO
-----------------------------
ja bede w szaro niebieskim polarze i dzinsach
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />SFD FIGHT CLUB
Champion i BYKU17 Brotherhood of Martial Artists
..:: SFD Ju-Jitsu TEAM ::..
..:: SFD Ju-Jitsu TEAM ::..[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
siedzialem w tym samym rzedzie co ty (na trybunach ofkorz), a tak zbaczajac... to szkoda ze turniej nie odbyl sie w hali mistrzow (heh, jak siedzialem na trybach to jacys kolesie rozmawiali o tym jaka to ta hala (ta, czyli mala, na ktorej odbywal sie turniej) jest hoyofa itd, no ale mieli racje
ale i tak bylo fajnie, pzdr dla wszystkich ktorzy tam byli
..:: SFD Ju-Jitsu TEAM ::..
..:: SFD Ju-Jitsu TEAM ::..[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
..:: SFD Ju-Jitsu TEAM ::..
..:: SFD Ju-Jitsu TEAM ::..[img]../../buziaki/7.gif" alt="" />Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły