Witam, sorry jesli to lamerskie pytanie, ale
1. zakladajac ze by utrzymac wage potrzebuje 2500kcal, jaki powinien byc bilans by przy regularnym trenowaniu jednoczesnie zrzucac troszke fatu ale i lapac mieso? Czy dobrym rozwiazaniem byloby zrobic bil delikatnie ujemny i zwiekszyc b kosztem w? Jesli tak to na czym mam sie wzorowac ustalajac wartosci % b/w/t w diecie z takimi zalozeniemi?
z gory dzieki
1. zakladajac ze by utrzymac wage potrzebuje 2500kcal, jaki powinien byc bilans by przy regularnym trenowaniu jednoczesnie zrzucac troszke fatu ale i lapac mieso? Czy dobrym rozwiazaniem byloby zrobic bil delikatnie ujemny i zwiekszyc b kosztem w? Jesli tak to na czym mam sie wzorowac ustalajac wartosci % b/w/t w diecie z takimi zalozeniemi?
z gory dzieki
It's kind of fun to do the impossible.
Krzysztof Piekarz
