SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bilans kcal wciągu dnia - wątpliwości.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Witam.
Mam takie pytanie odnośnie bilansu kcal i wartości odżywczych (BTW) wciągu dnia.
Otóż, załóżmy,że moje zapotrzebowanie na ww wciągu dnia wynosi 150g.
Jeżeli więc przez cały dzień zjem ich na tyle mało,żeby później po wysiłku fizycznym na potreningowy wieczorem ( ok. 20:00 ) wrzucić ich sobie załóżmy 120g to nie będzie to miało negatywnego wpływu na moje wyniki w rzeźbie?

Chodzi o to,czy taka większa dawka ( oczywiście w granicach bilansu,może troszkę ponad ) na raz nie jest zła.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No fakt,będę miał to na uwadze :)
A mam jeszcze takie pytanie,trochę nie pasujące do tego tematu i działu,ale tam nikt nie chce mi odpowiedzieć,a może Ty S.m.p.a zechcesz mi pomóc i wyjaśnić tą irytującą mnie ostatnio kwestię. Oto link:
https://www.sfd.pl/Ćwiczenia_mięśni_brzucha_a_la_A6W__pytania.-t715850.html 

Bardzo z góry dziękuję! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
mozesz poczytać o diecie jem nie jem w dziale olimp. Robią tam goście podobnie. Jednak zawsze imo jest szansa rozdzielenia bilansu i jest jakies wyjscie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Oki. Poczytam!
Dzięki bardzo :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Okej.
No generalnie coś podobnego,tyle że ja jem wciągu dnia treningowego z tym,że nie daje raczej węgli do wcześniejszych posiłków ( rano z owoców a na obiad z warzyw ),bo wiem że potrzebuję ich po treningu i żeby się bilans zgadzał to większość z nich zjadam właśnie w po treningowym i bez wyrzutów sumienia mogę sobie pozwolić wtedy na 3x kanapki z szynką,mozarellą,warzywami,majonezem,tuńczykiem czy czymkolwiek smacznym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
rano z owoców hm. Owoce są super ale nie przekraczałbymn tutaj 50g fruktozy dziennie.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No pewnie,ale w taki dzień zazwyczaj jest to pół grapefruita dodawane rano ( ok. 200g owocu,więc 50g fruktozy raczej nie przekraczam ) i ewentualnie nieduże jabłko po ćwiczeniu wieczorem do po treningowego. Nie,że się opycham tymi owocami,żeby uzupełnić węglowodany. W dni nietreningowe daje całego na cały dzień ( +/- 400g ) i z owoców to jest wszystko.
No a poza tym owocki jeść trzeba a grapefruity i jabłka chyba jakieś bardzo inwazyjne nie są,prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Tak może być?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Nie będzie miało. Na LC właśnie lepiej węgle rozłożyć okołotrneingowo, gdyż wg badań może mieć to bardzo pozytywny pwływ.

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
proponuje przywalić po treningu i nie w postaci owoców

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ja osobiście preferuję część z tego bilansu prezznaczyć na cukry szybkie jak glukoza, carbo, owoc, a część w postaci ryżu, makaronu, kaszy po treningu

/pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
owoc spoko ale zalezy jeszcze jaki

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA REDUKCJA SPRAWDZAMY I POMAGAMY

Następny temat

Nie mogę schudnąć mimo diety i treningu

Wiecej