SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

IHS TEAM - Zapytaj Piotra Strusa .

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2415 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17628
Cześć Piotrek. Ja miałbym takie 2 pytania

- to prawda, że studiujesz informatykę?
- co chciałbyś osiągnąć w MMA? Celujesz w pas KSW w kategorii średniej? Chciałbyś walczyć dla innych, większych, zagranicznych organizacji z "wisieńką na torcie" w postaci UFC?

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 295 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7483
Cześć Piotrek!
Jakie są twoje ulubione kombinacje uderzeń z kopnięciami oraz jakie twoim zdaniem są najbardziej skuteczne i warte trenowania?
...
Napisał(a)
Piotr Strus IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
Miszczak0295
Jakie jest twoje zapotrzebowanie energetyczne, trenując tak dużo razy w tygodniu? I czy udaje Ci sie je pokrywać z dobrej jakościowo żywności?

Cześć, zapotrzebowanie to ok 3500 kalorii
...
Napisał(a)
Piotr Strus IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
Zdenek_SB
1.Czy uważasz, że Materla powinien stracić pas KSW po starciu z Jayem Silvą i czy takie sytuacje jak ta psują wizerunek tej federacji?

2. Napisz proszę, jak wygląda Twoja dieta (przykładowy dzień) w okresie przygotowania do startu i w okresie roztrenowania


odp:

1. Z tego co się orientuje to zakontraktowanie walki Materla vs Silva odbyło się nie o pas, dlatego nie ma co roztrząsać czy Michał powinien stracić czy nie. Aczkolwiek uważam że federacja KSW nie powinna robić takich zestawień, myślę że ich pozycja na rynku mma jest tak wysoka że mogą zakontraktować coraz lepszych rywali dla aktualnych posiadaczy pasów.

2. Co do diety to jestem pod nadzorem Olimpii Przyjemskiej z Poradni Przyjazny Dietetyk, i to właśnie Pani doktor odpowiada za układanie moich posiłków. Aktualnie szykując się do walki dziennie spożywam 4 -5 posiłków .np:
*Śniadanie: Omlet z suszonymi owocami, pestkami, orzechami
*2 Śniadanie: Tuńczyk z warzywami, owoc
*Obiad: Risotto z kurczaka z warzywami, owoc
*Kolacja: Pieczywo, wędlina, pomidor, serek wiejski z koperkiem, sok pomarańczowy.
...
Napisał(a)
Piotr Strus IHS TEAM
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48
WojTAS7
Cześć Piotrek. Ja miałbym takie 2 pytania

- to prawda, że studiujesz informatykę?
- co chciałbyś osiągnąć w MMA? Celujesz w pas KSW w kategorii średniej? Chciałbyś walczyć dla innych, większych, zagranicznych organizacji z "wisieńką na torcie" w postaci UFC?


- Aktualnie ukończyłem studia na etapie Inżyniera Sieci Komputerowych, ale zamierzam kontynuować mgr.

- Przede wszystkim chciałbym się dalej rozwijać, marzeniem jest być w UFC.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 686
Cześć

Masz jakiś swoich idoli wśród obecnych lub dawnych sław MMA ? Chodzi mi o osoby, które zawsze Cię inspirowały i które były w pewnym sensie motywacją do ciężkiej pracy na treningach.

Zmieniony przez - Maszinva w dniu 2013-11-03 12:10:46

WIELU LUDZI POWIE CI, ŻE NIE DASZ RADY. TY PO PROSTU ODWRÓĆ SIĘ, I POWIEDZ - NO TO PATRZ!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1938 Napisanych postów 17102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90281
Jaka płaszczyzna walki w MMA jest według Ciebie najbardziej skuteczna? Bo na początku wyglądało to moim zdaniem tak że wszyscy wałkowali parter plus stójkę. Potem zauważyli braki w zapasach i trenowali to razem z ciosami jednak najwięcej wkładając w zapasy. A jaki jest dzisiaj klucz do sukcesu według Ciebie? Bo mi się wydaje, że taki, aby mieć dobre zapasy a stójkę jeszcze lepszą.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2415 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17628
Piotr Strus
WojTAS7
Cześć Piotrek. Ja miałbym takie 2 pytania

- to prawda, że studiujesz informatykę?
- co chciałbyś osiągnąć w MMA? Celujesz w pas KSW w kategorii średniej? Chciałbyś walczyć dla innych, większych, zagranicznych organizacji z "wisieńką na torcie" w postaci UFC?


- Aktualnie ukończyłem studia na etapie Inżyniera Sieci Komputerowych, ale zamierzam kontynuować mgr.

- Przede wszystkim chciałbym się dalej rozwijać, marzeniem jest być w UFC.




To super. Tak trzymaj!

PS: Trzymam kciuki za twoje zwycięstwo w walce z Horwichem.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Piotrek, czy ogladałeś walke GSP-Hendricks? Co sądzisz o werdykcie sędziowskim?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 147326
Wybaczcie Piotrowi jakby nie odpisywał , gdyż jest przed samą walką
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Marcin Tybura zwycięzcą turnieju GP w wadze ciężkiej M-1!

Następny temat

TUF 3 Brasil - Wanderlei vs Sonnen

electro
Polecane artykuły