SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

UFC Fight Night 32: Belfort vs Henderson 9.11.13

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2508 Napisanych postów 12794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841471
A ja to widzę tak że Hendo jest dużo wolniejszy, Belfort cały czas trafia, również bardzo mocnymi ciosami. W końcu trafia bardzo mocnym, podpala się i chcę wykończyć Dana, ale ponieważ Dan jest niezniszczalny, a Belfort a i owszem, to Hendo lokuje jakąś zabójczą kontrę.

Serio tak to widzę Chyba że Belfort z góry założy nudną walkę i będzie chciał wypunktować Hendo. Oby nie...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77262
Ciekwe kto bedzie mial większe stężenie teścia

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1191 Napisanych postów 8529 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 108293
^ Vitor, przecież on koksuje a Hendo nie, jak sam twierdzi

@Dremor zgadzam się całkowicie, do momentu o kontrze Hendo Vitor mu zafunduje knock down i dobije na glebie, nie mówie, że Hendo odpłynie całkowicie ale sędzia przerwie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2508 Napisanych postów 12794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841471
Henda nie da się naruszyć na tyle, żeby sędzia chciał przerwać
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 77262
W ogóle w uj ciekawe zestawienie. Ja to jednak obstawiam, ze Vitor bedzie pierwszy który zafunduje danowi ko

Hendo może i ma szczękę, nawet nie może tylko ma, ale nie ma mocnych na takie spinning heel kicki

Szkoda tylko, ze to walka w LHW, wolałbym 100 razy MW, bo i tak przy JJ nie maja szans, a w MW to jeszcze mogliby nieźle powojować z TOP3ką

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-11-09 18:31:47

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1191 Napisanych postów 8529 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 108293
może właśnie Vitor pierwszy go naruszy. Ma czym yebnąć, Dan już najmłodszy nie jest też, w karierze swoje zebrał.
IMO to może wyglądać coś podobnie jak JDS vs Hunt. Będzie trafiał, słabiej, mocniej, nieźle porozbijanego i wymęczonego, obitego pośle na deski
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9947
A jak by tak Vitor jakiegoś suba popróbował np. RNC? Może udałoby mu się jakoś z przebiegu walki wejść za plecy? I może to by było bezpieczniejsze rozwiązanie, bo mimo wszystko jak Vitor trafi i poczuje, że ma już Hendo na widelcu to na bank pójdzie po skończenie ciosami, a wtedy może się nadziać na h-bomb i cały misterny plan w pisdu. Takie rozstrzygnięcie tej walki (tj. Vitor by RNC np.) też byłoby dla mnie ciekawe i brałbym to pod uwagę.

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 1617 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20992
W sumie jakby się tak bliżej przyjrzeć to Vitor leży stylistycznie Danowi bo lubi wymiany. Hendo przegrywał ostatnio właśnie dlatego bo jego rywale unikali walki. Zwłaszcza Machida ( ale on ma taki styl). Gdy ktoś idzie z Danem na wojnę to zazwyczaj Dan wygrywa. Jak było np z Shogunem czy Wandem ( z Shogunem był remis ale to wynikło z tego że Rua też jest niezniszczalny). Także Vitor musi zawalczyć wyjątkowo mądrze. Bo może stać się tak jak część przewiduje. Czyli szybka kontra i wygrana przez H-Bomb. Najlepiej jakby Vitor atakował dorywczymi atakami i okopywał Dana trzymając go na dystans.
...
Napisał(a)
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78867
niedługo się przekonamy. O której start? Prelimsy na FB/ufc.tv?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 408 Napisanych postów 2504 Wiek 305 dni Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28734
start prelimsów o 23.30 a ma ktoś już przygotowany stream czy tylko fb
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 169 - 1 lutego 2014!

Następny temat

Robert Drysdale NIE zadebiutuje w UFC

electro
Polecane artykuły