to dzisiaj poszalałam z treningiem :) rano przebieżka 6 km, potem insanity jako, że zaczęłam i daje radę to podejmę wyzwanie ukończenia całego programu:) na siłowni dziś plecy + barki:
podciąganie na drążku z asysta 20kg, 1x12, 25kg 2x12
wyciskanie hantli 10kg 1x12, 8kg 2x12
podciąganie na drążku chwyt neutralny 25kg, 3x12
arnoldki 8kg, 3x10
wiosło sztangą chwyt szeroki 30kg, 1x12, 25kg 2x12
podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 14kg 1x16, 16,5kg 2x16
wiosło końcem sztangi 40kg, 3x12
odwodzenie rąk do tyłu na maszynie 14kg 3x16
martwy ciąg na ugiętych nogach 45kg 1x6, 35kg 2x8
przenoszenie hantli za głowę 10kg 3x12
brzuch
dzisiejsza micha:
Zmieniony przez - monam1985 w dniu 2013-10-29 17:57:24