witam!
wiadomo, ze kawa niezdrowa, to samo wyczytalam o herbacie na stronie dr-a Mercoli (zawiera znaczne ilosci szkodliwych zwiazkow fluorkowych, i to zarowno czarna, jak zielona herbata). nasuwa sie woda, ale wybaczcie, przy aktualnej aurze czasami az trzeba wypic cos goracego, a czysta woda goraca jest wrecz obrzydliwa. co wiec pic?
ziola maja jakiestam lecznicze dzialanie na organizm, wiec nie powinny byc nadurzywane, szczegolnie jezeli nie maja co leczyc. moze kakao naturalne zalewane woda? wode z cytryna? macie jakies inne pomysly?
Gosia
wiadomo, ze kawa niezdrowa, to samo wyczytalam o herbacie na stronie dr-a Mercoli (zawiera znaczne ilosci szkodliwych zwiazkow fluorkowych, i to zarowno czarna, jak zielona herbata). nasuwa sie woda, ale wybaczcie, przy aktualnej aurze czasami az trzeba wypic cos goracego, a czysta woda goraca jest wrecz obrzydliwa. co wiec pic?
ziola maja jakiestam lecznicze dzialanie na organizm, wiec nie powinny byc nadurzywane, szczegolnie jezeli nie maja co leczyc. moze kakao naturalne zalewane woda? wode z cytryna? macie jakies inne pomysly?
Gosia
Krzysztof Piekarz