Witam, od początku mam 22 lata, 196cm wzrostu i 118kg wagi. Dużo za dużo, zarówno psychicznie jak i fizycznie czuję się źle. Próbowałem coś z tym robić, stosowałem jakieś diety, w pewnym momencie była redukcja 10kg ale po wakacjach szybko przybrałem znów do ^120. Jakoś nie mogłem się zabrać za to.. praca na 3 zmiany, weekendy na uczelni.. jakoś brak siły i motywacji..
Teraz chcę wszystko zmienić, jak widać w temacie jestem zupełnym laikiem.. wiem jedynie czego unikać w posiłkach co ograniczać itp itd.
Chciałbym dowiedzieć się od was jak powinna wyglądać moja dieta na początek, z jakimi ćwiczeniami połączyć, ile razy w tygodniu itp itd. Tak jak pisałem pracuje na 3 zmiany co już trochę przeszkadza bo nawet przy stosowaniu diety gdy po nocce kładę się o 7 rano wstaje 14-15 więc z posiłkami może być tu różnie.
Jeśli chodzi o ćwiczenia itp biorę pod uwagę siłownię.
Liczę na waszą pomoc, mam nadzieję że uda mi się wkońcu zrobić ze sobą pożądek motywuje mnie też do tego ślub w przyszłym roku:) Pozdrawiam
Zmieniony przez - pz w dniu 2013-10-15 17:25:17
Teraz chcę wszystko zmienić, jak widać w temacie jestem zupełnym laikiem.. wiem jedynie czego unikać w posiłkach co ograniczać itp itd.
Chciałbym dowiedzieć się od was jak powinna wyglądać moja dieta na początek, z jakimi ćwiczeniami połączyć, ile razy w tygodniu itp itd. Tak jak pisałem pracuje na 3 zmiany co już trochę przeszkadza bo nawet przy stosowaniu diety gdy po nocce kładę się o 7 rano wstaje 14-15 więc z posiłkami może być tu różnie.
Jeśli chodzi o ćwiczenia itp biorę pod uwagę siłownię.
Liczę na waszą pomoc, mam nadzieję że uda mi się wkońcu zrobić ze sobą pożądek motywuje mnie też do tego ślub w przyszłym roku:) Pozdrawiam
Zmieniony przez - pz w dniu 2013-10-15 17:25:17
Krzysztof Piekarz