Szacuny
0
Napisanych postów
60
Wiek
31 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
574
Czy da sie utrzymac wage lub schudnac w okesie jesienno-zimowym? Czy wprowadzac modyfikacje w treningu oraz diecie zwiazane z pora roku? Cięcie kcal nie bedzie doprowadzac do przeziebien?
Zmieniony przez - fixx10 w dniu 2013-09-25 19:04:48
Szacuny
0
Napisanych postów
60
Wiek
31 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
574
haha dobra odpowiedz ;) No zastanawialam sie czy aby przypadkiem organizm nie zaczyna sam z siebie odkladac tkanki tluszczowej w tym okresie (ujemne temperatury=wieksze zapotrzebowanie energetyczne). Wiekszosc ludzi tyje zimą nawet pare kg, wiec zastanawialam sie skad ta tendencja...
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Może stąd, że zimą siedzą na dupie, nic nie robią i z nudów żrą?
Zważ, że latem ludzie chodzą piechotą, jeżdżą na rowerze, zaczynają akcje z serii "Plaża 201X' (słomiany zapał), z samego faktu, że widzą się w cienkich ubraniach dbają o siebie. A zimą? Iść się nie chce bo zimno/pada/wieje, więc jedziemy autem, na rowere nieee, biegać nieee, a zwały sadła zakrywa gruby sweter. Co z oczu to i z serca