Hello ludziska, wlasnie zrobilem sobie fotke kamerka internetowa,troche kiepska jakosc,wiec zucilem maly filterek w Photoshopie :)
PS.Pozdrowienia z New York City :)
POZDRAWIAM- ZiZi
Ilość wyświetleń tematu: 3954
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
.............................
)=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=(
)=-
)=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=(
)=-
)=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=(
)=--= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-
]=- NO PAIN NO GAIN -=[
]=-
]=- SFD CLEAN CLUB -=[
]=- SFD CLEAN CLUB -=[[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />]=-
]=- PATRZ KOMU UFASZ -=[
]=-Hop-siup malutka, chodź zrobimy krasnoludka.
wygląda jakby to ktoś farbkami namalował
wrzuć bez filtra
!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!
Tu mozna mnie zobaczyc i ocenic zapraszam : https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104206 
Tu mozna mnie zobaczyc i ocenic zapraszam : https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=104206
Tu macie zdjecia z wakacji moje i LuKoMaN'a : https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109660 
Tu macie zdjecia z wakacji moje i LuKoMaN'a : https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=109660 [img]../../buziaki/7.gif" alt="" />
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły