Witam wszystkich :)
Mam jedno małe pytanie: Co zjeść na drugie śniadanie po bieganiu? Mój dzień wygląda tak, że wstaję, jem miseczkę musli z mlekiem, pół godziny około daję sobie na odpoczynek po jedzeniu, żeby się ułożyło i idę biegać. Co drugi trening przed bieganiem wskakuje jeszcze shred Jillian Michaels. No i moje pytanie, co zjeść po treningu?? Czy jajecznica z dwóch jajek na łyżeczce oliwy + kromka ciemnego chleba + pomidor będa ok? Czy może jakiś twarożek?
Mam jedno małe pytanie: Co zjeść na drugie śniadanie po bieganiu? Mój dzień wygląda tak, że wstaję, jem miseczkę musli z mlekiem, pół godziny około daję sobie na odpoczynek po jedzeniu, żeby się ułożyło i idę biegać. Co drugi trening przed bieganiem wskakuje jeszcze shred Jillian Michaels. No i moje pytanie, co zjeść po treningu?? Czy jajecznica z dwóch jajek na łyżeczce oliwy + kromka ciemnego chleba + pomidor będa ok? Czy może jakiś twarożek?
Krzysztof Piekarz
