Witam mam zamiar zaczac redukcje tkanki tluszczowej. Mam 15,5 lat, 167cm wzrostu i 72 kg wagi i przyjmuje poki co białko. Zastanawiam sie czy moge brac takie suplementy:
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_TOP_10_dla_mężczyzn_chelaty_minerałów-opis2115.html
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_L-Carnitine_HCA_Plus-opis2372.html
Chodzi mi o to czy nie jestem po prostu za mlody na stosowanie tego typu suplementow i nie odbije mi sie to na zdrowiu. Z odżywianiem jest roznie, staram sie jesc zdrowo, jem ostatnio bardzo malo slodyczy pije tylko wode niegazowana, ale wciaz spozywam na obiad np smazone schabowe z ziemniakami. Boje sie ze biorac takie suplementy moge spowodowac zatrzymanie sie wzrostu czego bardzo bym nie chcial, poniewaz jestem niski i licze chociaz na te ponad 170cm. Prosze o odpowiedź.
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_TOP_10_dla_mężczyzn_chelaty_minerałów-opis2115.html
https://sklep.sfd.pl/ActivLab_L-Carnitine_HCA_Plus-opis2372.html
Chodzi mi o to czy nie jestem po prostu za mlody na stosowanie tego typu suplementow i nie odbije mi sie to na zdrowiu. Z odżywianiem jest roznie, staram sie jesc zdrowo, jem ostatnio bardzo malo slodyczy pije tylko wode niegazowana, ale wciaz spozywam na obiad np smazone schabowe z ziemniakami. Boje sie ze biorac takie suplementy moge spowodowac zatrzymanie sie wzrostu czego bardzo bym nie chcial, poniewaz jestem niski i licze chociaz na te ponad 170cm. Prosze o odpowiedź.
Krzysztof Piekarz