SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Teraz już bez żartów ;)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1264

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1130
Siema,
Już parę podejść było, teraz następne. Chyba najlepsze efekty dawały diety "typu LC", ale kończyło się to zawsze zbyt dużym zniechęceniem i utratą siły, chociaż masa też leciała. Diety te jednak nie były "zdrowymi dietami", a różnymi wariacjami na temat odżywiania.

Teraz spróbuje zbilansowanej:
Wiek: 33
Płeć: On
Waga: 92,3
Wzrost: 178
Aktywność w tygodniu: 3 x SW (60-90 min), 2-3 razy bieganie ok. (50-60 min).
Suplementacja: nie, ale możliwa.
No więc od dwóch tygodni moja dietka wygląda mniej więcej tak:


Sylwetka:




Dieta od dwóch tygodni i na razie wszystko stoi w miejscu. Może przez jakieś oszustwa i słabości weekendowe. Zobaczymy, jak w przyszłym tygodniu nie ruszy, to trzeba będzie obciąć węgle.. Jakieś porady mile widziane. Ostatni posiłek późno i z węglami, ale to po treningu, który zazwyczaj kończy się koło 21.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
to stałe menu czy zmienne ? Nie myślałeś o siłowni zamiast aero? To wada postawy czy krzywo stoisz ?

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1130
Sniadania i kolacje raczej stałe, Obiady: różne warzywa, mięsa na przemian kurczak\indyk\ryba\ czasem wieprzowina. Węgle w obiedzie tak samo: ryż brązowy, kasza gryczana, makaron razowy.
O siłce myślałem zamiast biegania, tzn. zamiast biegać po parku zrobić siłownia + bieżnia, ale trochę kiepsko z czasem.
Z tym kręgosłupem to raczej wada postawy. Raczej - bo byłem u kilku ortopedów w związku z rwą kulszową i każdy inaczej gadał. Tak czy siak w moim wieku już raczej kiepsko coś z tym zrobić. Teraz staram się sam rozciąga, bo mam przykurcze i już dość płacenia wcześniej wspomnianym specjalistą. Chyba efekt jest lepszy, bo boli tak samo ;), ale za darmo.

Pozdrawiam
Julian

Zmieniony przez - Krol_Julian w dniu 2013-09-13 10:25:41
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
ok, w takim razie śniadanie bym zmienił, serek traktował jako dodatek od czasu do czasu, nie jadł go codziennie, jako że nie potrzebujesz aż tyle białka(ale kcal przydałoby się więcej) to możesz go wywalić całkowicie, ewentualnie zastąpić jogurtem. Warzywa rozumiem też urozmaicasz? Co z oliwą? jest zamieniana np na orzechy, czy inne oleje?

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1130
OK, będę eksperymentował z różna ilością białka na rzecz węgli i tłuszczu. Jeśli chodzi o tłuszcze to tak: ryby i orzechy, chociaż te ostatnie ostrożnie, bo czasem mnie uczulają (a czasem nie :) ). No i oczywiście okazjonalnie (raz w tygodniu) te inne tłuszcze z wieprzowiny. Jak waga poleci przynajmniej kilogram to się pochwale, przy jakim stosunku węgli do tłuszczu.
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51895 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351418
warto też w takim razie byłoby włączyć do diety dobrej jakości ser żółty, albo mozzarellę.

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znów to zapotrzebowanie..

Następny temat

Dieta jest, trening jest jakie suplementy i odżywki teraz?

Shoty
Polecane artykuły