Szacuny
0
Napisanych postów
63
Wiek
28 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
293
No to tak: W sobote ćwiczyłem na plecy. Dzisiaj miałem w planie klatke i brzuch ale nie miałem w ogóle siły na trening, słaby byłem dzisiaj.... Doszedłem do wniosku że jeśli ostro ćwiczyłem plecy w sobote to nie powinienem w poniedziałek klaty robić bo 1 dzień regeneracji za mało. No to ok napisałem sobie nową rozpiskę i wszystko spoko oprócz poniedziałku, tak wyszło że w poniedziałek bym musiał ćwiczyć Klatke, biceps i przedramie... Klatka zajmuje mi od 45 do 60 minut, biceps i przedramie no to może potrwać do dwóch godzin. Czy jeśli raz w tygodniu będę ćwiczył około 2 godzinki to będą przyrosty masy mięśniowej ?? Od razu mówie że tylko raz w tygodniu by tak było, bo inne udało się pogodzić. Pozostałe treningi nie trwają dłużej niż godzine - góra półtorej. Mam 16 lat i ćwiczę 4 razy w tygodniu. Tak więc czy raz w tygodniu ok. 2 godz nie zaszkodzi ?? Ps. przy tej rozpisce wyszło jednak 3 razy w tygodniu :D
Zmieniony przez - xXxPawlomarkxXx w dniu 2013-08-19 17:27:55
Szacuny
0
Napisanych postów
63
Wiek
28 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
293
Wyciskanie sztangi na skośnej albo na płaskiej - zmieniam co jakiś czas, wyciskanie sztangielek na skośnej i rozpiętki na płaskiej. To mój trening na klate, czasem dodaje jeszcze jedno ćwiczenie dla pompy. Ale to 2 godz raz w tygodniu nie zaszkodzi ?? Bo inaczej nie umiem partii pogodzić. ;(
Szacuny
0
Napisanych postów
25
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
3667
Ważne żeby porządnie spompować mięsień. Można trochę skrócić na pewno pomniejszając przerwy pomiędzy seriami w lżejszych ćwiczeniach. Ogólnie im intensywniejszy jest trening tym więcej spalasz kalorii to nawet jak 2 godziny bedziesz cwiczył a uwzglednisz to w diecie i dasz odpowiedni czas na regeneracje to nie powinieneś mieć problemów.