Hej. Jestem tu nowy, dlatego chcę się najpierw przywitać :P
Mam taki problem, mam 15 lat, jestem chyba szczupły (przy 180 centymetrach ważę jakieś 65-70kg), ale... Mam naprawdę grube uda oraz tyłek. Denerwuje mnie to, widać to mocno na przykład na basenie. Także gdy normalnie chodzę ubrany, to gruby tyłek mi odstaje do tyłu. Grube w sensie... sam nie wiem. Mam na udach i tyłku dużo tłuszczu (czuję jak dotykam i ściskam), ale także mogę napiąć uda i są nieco twardsze. Chyba mam trochę mięśni i trochę tłuszczu. Nie podoba mi się taka budowa ciała i chciałbym ją zmienić, jeśli to możliwe. Co mogę na to poradzić? Ograniczyć słodycze czy coś? Jakieś ćwiczenia?
Mam taki problem, mam 15 lat, jestem chyba szczupły (przy 180 centymetrach ważę jakieś 65-70kg), ale... Mam naprawdę grube uda oraz tyłek. Denerwuje mnie to, widać to mocno na przykład na basenie. Także gdy normalnie chodzę ubrany, to gruby tyłek mi odstaje do tyłu. Grube w sensie... sam nie wiem. Mam na udach i tyłku dużo tłuszczu (czuję jak dotykam i ściskam), ale także mogę napiąć uda i są nieco twardsze. Chyba mam trochę mięśni i trochę tłuszczu. Nie podoba mi się taka budowa ciała i chciałbym ją zmienić, jeśli to możliwe. Co mogę na to poradzić? Ograniczyć słodycze czy coś? Jakieś ćwiczenia?
Krzysztof Piekarz