Właściciele oraz moderatorzy SFD.pl są zdecydowanymi przeciwnikami stosowania dopingu farmakologicznego w sporcie.
Stosowanie dopingu jest nieuczciwym i niemoralnym zachowaniem. Doping jest sztucznym, nienaturalnym sposobem
podnoszenia wydolności organizmu. Stosowanie dopingu jest zawsze niebezpieczne oraz niesie ryzyko utraty zdrowia
a nawet życia. Czym bardziej amatorskie podejście do tego zagadnienia tym większe potencjalne ryzyko.
Absolutnie nigdy nie należy stosować jakichkolwiek farmaceutyków bez konsultacji z właściwym lekarzem prowadzącym.
Dział doping służy wyłącznie wymianie informacji, a informacje zawarte w nim nigdy nie mają charakteru
instruktażowego i absolutnie jako takie nie mogą być traktowane. Wypowiedzi moderatorów jak i innych użytkowników
działu nie są wytycznymi co do sposobów i metod stosowania farmaceutyków; chyba, że dana osoba jest znana jako
lekarz właściwej specjalizacji, a jej dane zostały przez nią uczciwie podane w profilu i zweryfikowane przez
właścicieli forum. Mimo to właściciele serwisu nie ponoszą odpowiedzialności za ich doradztwo w tym zakresie (obecnie brak takich osób).
Nakłanianie do stosowania dopingu jest przestępstwem i jest postrzegane przez właścicieli portalu jako skrajnie naganne,
konsekwencją czego jest wykluczenie z grona użytkowników serwisu. Wszelkie ujawnione próby kupna lub sprzedaży
farmaceutyków za pośrednictwem forum będą z całkowitą konsekwencją eliminowane a osoby uczestniczące w procederze i
ich dane będą ujawnione organom ścigania. Uprzejmie prosimy o natychmiastowe reakcje i kontakt w przypadku napotkania na
naszym forum powyższych zjawisk i sytuacji. Pomoże nam to w zachowaniu bezpieczeństwa użytkowników oraz legalności funkcjonowania forum.
Szacuny
1
Napisanych postów
81
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
391
Do tego zawodow jeszcze daleko ale tak sie zastanawiam i orientacyjnie tez patrze. Jaki srodek najlepszy na przygotowanie przed zawodami. Mowie o spalaczach.
Efedryna, clen czy salbutamol? bo w yohimbine to nie ma sie co bawic srednio poczulem. trzeba ostro tym razem.
Chcesz pomoc? Dowiedziec sie czegos? A moze wymienic doswiadczenia?
Jezeli zadne z powyzszych to nie marnuj ani mojego ani swojego czasu na odpowiedz panie "znawco"
Szacuny
8
Napisanych postów
743
Wiek
36 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
7267
paru znajomych robiło dobrą redukcje na tych 3 środkach dobrze się wycinali znaczna waskularyzacja poprawiona. Jeśli ci zależy na dobrej wycince na zawody to możesz pocisnąć śmiało.
Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.
Szacuny
1
Napisanych postów
81
Wiek
37 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
391
cos tam juz o przygotowaniu do zawodow wiem ale chcialem wiedziec ktory z tych 3 srodkow najlepiej sie nadaje. bo cykl bedzie znacznie dluzszy i bardziej skomplikowany a nie tylko wino i prop. tak wiec oto nie pytam pytam konkretnie o te 3 produkty. wiem ze clen telepie a efka jest super ale miesnie "flaczeja" czy cos tak slyszalem :P nie wiem co to dokladnie znaczy:P
Chcesz pomoc? Dowiedziec sie czegos? A moze wymienic doswiadczenia?
Jezeli zadne z powyzszych to nie marnuj ani mojego ani swojego czasu na odpowiedz panie "znawco"
Szacuny
8
Napisanych postów
743
Wiek
36 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
7267
clen kopie podobnie do efki. Clen bardziej podnosi przemianę metaboliczną podajże 10%. Mniejsze skutki uboczne z racji że stosujesz go 2tyg on 2 tyg off. Ja bym wybrał clen z tych 3 środków oczywiście efki nie przekreślam.
Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.
Szacuny
8
Napisanych postów
743
Wiek
36 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
7267
tak dokładnie oni ci podadzą różnice. ja zasugerowałem z własnych doświadczeń ale kulturystyki nie uprawiam. brałem clen i byłem zadowolony i jest wiele opini że się nadaje najlepiej. Ale najlepiej jak się poradzisz innych czynnych zawodników;)
Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.