SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mmmmm debiuty 2014

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11446

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3992
haha no trochę beka :) Jak można nie robić nóg? W szczególności jeżeli ma się w planach starty w klasyku :P

"Nigdy nie jesteś dostatecznie dobry zawsze możesz być lepszy! "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1011
Powiedziałem, że nie robiłem. Teraz robie, dzisiaj poleciały z klatką ;) Jak na kogoś kto ich nie robi 150 w siadzie to nie najgorszy wynik a jak widać na filmiku nie wyglądają najgorzej.

I moim priorytetem jest start w męskiej sylwetce - nie w klasyku - przypominam.

Klasyk jest opcją w zależności od formy przedstartowej ;)

Zmieniony przez - mmmmm w dniu 2013-08-10 19:30:02
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12240
A co się takiego działo, że ich 'nie robiłeś'? Bo nie umiem tego zrozumieć, skoro chcesz zacząć startować to what the f*** : )

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52312
mmmmm
I moim priorytetem jest start w męskiej sylwetce - nie w klasyku - przypominam.


To jest usprawiedliwienie nie ćwiczenia nóg? Żałosne. Adzik SOG za przeniesienie do początkujących.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1011
Jak dla mnie żałosna jest wasza umiejętność czytania ze zrozumieniem :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12240
mmmmm to nie jest kwestia czytania ze zrozumieniem, ja poważnie pytam z jakiego powodu pomijałeś nogi.

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1011
niemamjuzpomyslow - co do twojego czytania ze zrozumieniem nie mam zastrzeżeń tylko do chłopaków, odpowiedź na twoje pytanie: nogi trenowałem wcześniej razem z innymi partiami ale w moim przypadku zawsze były lepiej rozwinięte od reszty i szybko zaczęły przeważać nad resztą sylwetki dlatego po pewnym czasie postanowiłem odpuścić trening nóg i skupić się nad górą. Trochę przesadziłem z tym 2-3 msc ale to nie zmienia faktu, że były trenowane bardzo rzadko.

Co do chłopaków - rozumiem, że teraz jest moda na hejtowanie każdego kto nie robi nóg - ale to nie jest K** tylko sfd - sportowe forum. IGM - startowanie w kategorii, w której nie są oceniane nogi (przynajmniej ich górna część) JEST wystarczającym usprawiedliwieniem nie ćwiczenia tej partii :) Twój sposób ćwiczenia to twoja sprawa ale ja szlifuję swoją sylwetkę pod swoje cele i to nie jest ani żałosne ani nie czyni mnie mniej "pro" od ciebie ;) Chyba, że każdy sportowiec ma obowiązek raz w tygodniu odbyć jeden ciężki trening nóg.

Żałosne natomiast jest takie gadanie bez żadnego argumentu ani jakiejkolwiek informacji :)

Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52312
Widocznie Twoja wiedza ogranicza się do minimum Argumentujesz się tym, że Twoje nogi zawsze były lepiej rozwinięte albo tym, że w męskiej sylwetce nie są one ocenianie przez ich niewidoczność. Nie wiesz, że to połowa ciała? Nie wiesz, że właśnie przez wielkość tej partii jest największy wyrzut hormonów (testosteronu i hormonu wzrostu)? Nie wiesz, że dzięki tym hormonom zbudujesz o wiele szybciej sylwetkę do której dążysz? Tak ciężki trening ale dzięki temu zużywasz bardzo dużo energii co pomoże utrzymać poziom tkanki tłuszczowej mimo nadwyżki kalorycznej. Tego też pewnie nie wiesz ale teraz już na pewno wiesz dlaczego tutaj każdy hejtuje kogoś kto nie ćwiczy połowy ciała tym bardziej osobę która przygotowuje się do zawodów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1011
Widocznie dalej nie czytasz tego co pisze. Wielkość tej partii jest w porządku - zawsze były duże.
Jak widać napisałem, że nie ćwiczyłem nóg przez czas, w którym priorytetem była góra - i nie narzekam na szybkość budowania mojej sylwetki czy poziom tkanki tłuszczowej. Jak możesz przeczytać w pierwszy poście (o ile raczyłeś go przeczytać przed przystąpieniem do ataku na nie ćwiczenie nóg) teraz nogi są w rozpisce jak i na treningach więc dziękuję ci za twoje cenne rady i proszę skończmy już dyskusje o moich nogach ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1038 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12240
nie jest to kwestia hejtowania czegokolwiek, ale jeśli ktoś Ci przytacza konkretne argumenty to je przyjmuj i myśl nad tym, bo zapewne zakładając dziennik myślałeś o tym, żeby zdobyć dodatkowa wiedzę.. czy coś tam:)

wrzucasz wypiskę z dzisiaj czy był off?:)

it's funny how day by day, nothing changes. but when you look back, everything is different.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split > piorytet barki> po fbw

Następny temat

Masa rzezba co mam robic

electro
Polecane artykuły