Witam serdecznie. Nie istnieje chyba lepszy dział niż ten by zadać kilka pytań odnośnie sprzętu.
Od kilku tygodni śni mi się.. (nie będę przynudzał, przejdę do sedna)
1. Jakich profesjonalnych firm goszczą produkty na siłowniach i w klubach fitness? HES, OLYMP, TUFFSTUFF, coś jeszcze? Chodzi mi o maszyny na wolne obciążenia. Sprzęt cardio - LifeFitness, Reeboka widziałem, coś jeszcze?
2. Maty pod obciążenie czy też podesty lub skrzynie do rwania, ciągów - jakich firm?
3. Czy w klubie fitness (siłowni), która chce uchodzić za profesjonalną mogą być przyrządy spawane własnoręcznie (kupione kształtowniki i pospawane w ramy do ćwiczeń na drążkach, linach, trx'ach, kołach i czort wie co jeszcze).
Mowa o biznesie teraz.
Klub zostałby podzielony na kilka stref. Oczywiście nie może zabraknąć strefy cardio z wiadomych względów. 10-15 stacji cardio na dobry początek. W drugiej strefie znajdować miałby się ramy do podciągania, RACKi, stojaki, sztangi, obciążenia (strefa ala' crossfit, treningów grupowych). Trzecia strefa to tradycyjne maszyny na wolne ciężary i coś na stos. Czwarta strefa to wolne ciężary - hantle, ławki, sztangi. Piąta strefa to strefa do dwuboju i trójboju siłowego, tutaj własnie miałyby się znaleźć podesty, platformy, łańcuchy, RACK.
Kiedyś znalazłem program do zaprojektowania własnej siłowni, ale program ten bazował na kodach produktu i trzeba było patrzeć się na www.
Od kilku tygodni śni mi się.. (nie będę przynudzał, przejdę do sedna)
1. Jakich profesjonalnych firm goszczą produkty na siłowniach i w klubach fitness? HES, OLYMP, TUFFSTUFF, coś jeszcze? Chodzi mi o maszyny na wolne obciążenia. Sprzęt cardio - LifeFitness, Reeboka widziałem, coś jeszcze?
2. Maty pod obciążenie czy też podesty lub skrzynie do rwania, ciągów - jakich firm?
3. Czy w klubie fitness (siłowni), która chce uchodzić za profesjonalną mogą być przyrządy spawane własnoręcznie (kupione kształtowniki i pospawane w ramy do ćwiczeń na drążkach, linach, trx'ach, kołach i czort wie co jeszcze).
Mowa o biznesie teraz.
Klub zostałby podzielony na kilka stref. Oczywiście nie może zabraknąć strefy cardio z wiadomych względów. 10-15 stacji cardio na dobry początek. W drugiej strefie znajdować miałby się ramy do podciągania, RACKi, stojaki, sztangi, obciążenia (strefa ala' crossfit, treningów grupowych). Trzecia strefa to tradycyjne maszyny na wolne ciężary i coś na stos. Czwarta strefa to wolne ciężary - hantle, ławki, sztangi. Piąta strefa to strefa do dwuboju i trójboju siłowego, tutaj własnie miałyby się znaleźć podesty, platformy, łańcuchy, RACK.
Kiedyś znalazłem program do zaprojektowania własnej siłowni, ale program ten bazował na kodach produktu i trzeba było patrzeć się na www.
Krzysztof Piekarz