Siema, jestem Kuba, mam 19 lat i postanowiłem zacząć o siebie dbać.Mierze 183 cm wzrostu, ważę 80 kg(dużo ale jakimś grubasem nie jestem ;)).Chciałbym zając się głownie górnymi partiami ciała tj: klata,brzuch,plecy i ręce i liczę na wasza pomoc. Jak wspomniałem w tytule jestem całkowitym początkującym więc proszę o wyrozumiałość. Będę bardzo wdzięczny gdy ktoś poświęci chwile żeby dać mi jakieś wskazówki, poleci jakieś ćwiczenia lub programy ćwiczeń i streści czego nie jeść. Jeśli chodzi o sprzęt to szalu nie ma :ławeczka skośna do brzuszków i 1 ciężarek 2,5 kg.
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam Kuba.
Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam Kuba.
Krzysztof Piekarz