witam serdecznie, szybkie pytanko
jakie ww spozywac przed i po treningu, z jakim IG? czy ryz brazowy przed a kasza jeczmienna lub bialy ryz po? Czy w dni nietreningowe ryz bialy nie jest wskazany? co z brazowym makaronem, jak sugerowac sie IG czy te o wysokim IG spozywac tylko po treningu? Dzieki i pozdrawiam
jakie ww spozywac przed i po treningu, z jakim IG? czy ryz brazowy przed a kasza jeczmienna lub bialy ryz po? Czy w dni nietreningowe ryz bialy nie jest wskazany? co z brazowym makaronem, jak sugerowac sie IG czy te o wysokim IG spozywac tylko po treningu? Dzieki i pozdrawiam
Krzysztof Piekarz