Witam od nie dawna zacząłem odczuwać ból między łopatkami. Zrobiłem prześwietlenie pleców i oto diagnoza:
stwierdza się początkowe zmiany zwyrodnienia w postaci pogrubiałych nierównych blaszek granicznych oraz osteofiów
Wysokość trzonów i szerokość szpar zachowana
Czy z takimi problemami można powalczyć jeszcze na siłowni czy już całkowicie skreśla jakiś wysiłek fizyczny z większym obciążeniem?
Mam tylko ławeczke + gryfy i obciążenia(siłka w domu) nie mam dostępu do wyciągu. Mam 24 lata i nie chcę w wieku 40 lat zasuwać z balkonikiem. Jednak ciężko dać sobie spokój z siłownią.
stwierdza się początkowe zmiany zwyrodnienia w postaci pogrubiałych nierównych blaszek granicznych oraz osteofiów
Wysokość trzonów i szerokość szpar zachowana
Czy z takimi problemami można powalczyć jeszcze na siłowni czy już całkowicie skreśla jakiś wysiłek fizyczny z większym obciążeniem?
Mam tylko ławeczke + gryfy i obciążenia(siłka w domu) nie mam dostępu do wyciągu. Mam 24 lata i nie chcę w wieku 40 lat zasuwać z balkonikiem. Jednak ciężko dać sobie spokój z siłownią.
Krzysztof Piekarz