SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wada kręgosłupa ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4994
Witam. Od jakichś 5 lat mam widoczne kości pod karkiem, nie wiem czy to garb, czy co, ale jest to irytujące i rzuca się w oczy. Dodam, że gdy siedzę w szkole itp staram się siedzieć prosto, a inni, którzy kładą się po ławkach nie mają takich objawów. Czym to może być spowodowane ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 150 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1091
nie mam skoliozy... ;D czy oni wiedzą jak wygląda skolioza? bym był skrzywiony że masakra jedynie to te kręgi widoczne w odcinku lędźwiowym i piersiowo szyjnym będę musiał jednak zrobić te prześwietlenie by mieć czarno na białym o co biega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71333 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575956
Badał Cię lekarz..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4994
Mam zamiar iść w następnym tygodniu, tylko pytam czy czasami ktoś z Was nie wie, co to może być ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
A czy to wywołuje u ciebie ból??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4994
nie, nie jest to odczuwalne w żaden inny sposób, niż wizualny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
a ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4994
15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1097
Myślę że nie musisz się zbytnio przejmować tymi wystającymi kręgami jeśli nie dają one dolegliwości bólowych. To sprawa osobnicza każdemu wystają niektórym bardzie niektórym mniej. Jesteś młody twoje ciało się kształtuje z biegiem czasu kręgi zanikną. Pamiętaj o prawidłowej postawie ciała szczególnie kiedy pracujesz z komputerem. Niektórzy po prostu tak mają :) jak będziesz miał 2x lat nabierzesz masy ciała to wszystko będzie jak trzeba :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 150 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1091
i jak co to było u ciebie? wada kręgosłupa? czy nic poważnego?


Zmieniony przez - Wychudzony w dniu 2016-07-08 22:09:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Same widoczne wyrostki kolczyste to nic nadzwyczajnego szczególnie wśród osob szczupłych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 150 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1091
ja bym tego nie lekceważył zrób prześwietlenie kręgosłupa by wykluczyć że masz jakieś skrzywienie bo ja byłem kiedyś u lekarza rodzinnego i powiedział mi że te kręgi to skolioza ;) ale przecież skolioza to skrzywienie całej partii pleców .. a więc lekarka jest ... tak więc napisz mi potem na prywatnej czy coś co ci dolegało bo też mam podobnie gram w piłkę dużo ruchu za niedługo basen mam 17lat więc do 21mam czas powodzenia więc.


W sumie mam też sporą niedowagę ale czy starczyło by mięcha by zakryć te wyrostki? bo widać je nawet gdy stoję prosto :d wiem że jak się skuli to widać to normalne


Zmieniony przez - Wychudzony w dniu 2016-07-16 19:08:17

Zmieniony przez - Wychudzony w dniu 2016-07-16 19:09:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BÓL PLECÓW W OKOLICACH LĘDŹWIOWYCH

Następny temat

schylanie sie.

WHEY premium