Szacuny
4
Napisanych postów
41
Wiek
43 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
531
Witam!
Mam problem z dobraniem najbardziej odpowiednich dla mnie butów do biegania. Jestem "bardzo" początkującym biegaczem ale już swoje przebiegłem :) Poprzednie moje buty to Asics Gel Nimbus.Biegało się w nich świetnie ale kupowałem je "na oko" . Przyszedł czas na zmianę obuwia i chciałbym je w miarę dobrze dobrać do moich gabarytów. Ważę lekko ponad 100kg i biegam co drugi dzień ok 7.5km .Co polecicie ? Bo ja zastanawiam się nad kolejnymi Asics Gel Nimbus ale nie jestem pewien czy to najlepszy wybór
Szacuny
3
Napisanych postów
193
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
2544
Siemanko! Na poczatek szacun że zaczołeś biegać no i 7,5 to jest całkiem przyzwoity dystans początkującego runnera.Potrzebujesz dobry butow ktore dadzą ci amortyzacje oraz zadbają o stabilnośc stopy.Asisc to doskonaly wybór jednak ty potrzebujesz GEL-Nimbus,GEL-Cumulus.Buty nie są tanie ale można je porownać do Volvo wśród samochodów.
Szacuny
0
Napisanych postów
95
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1017
Ewentualnie możesz biegać do momentu "zrzucenia" paru kilo wyłącznie po ścieżkach nieutwardzonych zamiast asfaltu (np. leśne ścieżki, ścieżki w parku) lub drogi polne :)
Szacuny
4
Napisanych postów
41
Wiek
43 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
531
niestety u mnie nawet w parku jest twarda naawierzchnia. Dzięki za rekomends ację Nike`ów ale Asicsy już miałem i zdały egzamin . A co sądzicie o Asics Kayano? Lepsze od Nimbusów?
Szacuny
3
Napisanych postów
193
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
2544
ta sama najwyższa liga Kayano delikatnie lżejsze i niby bardziej dynamiczne ale różnica minimalna.Nike Pegasus to legendarny model i też godny polecenia.