Ello, pytanko, lubie sobie wieczorem wciągnąć tuńczyka z ciemnym pieczywem i jeszcze parę bananów, oczywiście nie na raz, tak dwie, trzy h przed snem. Słyszałem że razowe pieczywo raczej nie powinno się jeść na noc... ? Wiecie cosik na ten temat ???
zobacz kawałek Chorwacji...
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=126801&x
a tutaj kawałek Grecji...http://www.insomnia.pl/temat154559
Krzysztof Piekarz