Witam!
Mam do Was pytanie. Otóż trenuję piłkę ręczna, dodatkowo chodzę na siłownie (wt.czw.sb.nd - split). Problem polega na tym, że mamy teraz na treningach w poniedziałki i w środy coś w rodzaju CrossFitu/treningu obwodowego (właściwie nie wiem czym to się różni i czy w ogóle się różni - jak komuś się chce to chętnie posłucham wyjaśnienia). Czy taki trening obwodowy/CrossFitowy może w znaczny sposób wpłynąć na tzw. katabolizm (chodzi mi o przeciążenie mięsni)? Czy mogę normalnie robić trening na siłowni? z góry dzięki za odpowiedź:)
Mam do Was pytanie. Otóż trenuję piłkę ręczna, dodatkowo chodzę na siłownie (wt.czw.sb.nd - split). Problem polega na tym, że mamy teraz na treningach w poniedziałki i w środy coś w rodzaju CrossFitu/treningu obwodowego (właściwie nie wiem czym to się różni i czy w ogóle się różni - jak komuś się chce to chętnie posłucham wyjaśnienia). Czy taki trening obwodowy/CrossFitowy może w znaczny sposób wpłynąć na tzw. katabolizm (chodzi mi o przeciążenie mięsni)? Czy mogę normalnie robić trening na siłowni? z góry dzięki za odpowiedź:)
Krzysztof Piekarz