Temat jest kierowany głównie do kobiet, ale wypowiedzi mężczyzn sa równie mile widziane.
Otóż, mój mężczyzna chce wstąpić do legii. Nawet ma bilet wykupiony już na czerwiec. Jesteśmy ze sobą dwa lata. Nie wiem czego mam oczekiwać. Czy czegokolwiek powinnam oczekiwać. Czy czekać. Jak się zachować. Jak wy sobie radziłyście z rozstaniem? Podpowiedzcie coś.
Pozdrawiam.
Otóż, mój mężczyzna chce wstąpić do legii. Nawet ma bilet wykupiony już na czerwiec. Jesteśmy ze sobą dwa lata. Nie wiem czego mam oczekiwać. Czy czegokolwiek powinnam oczekiwać. Czy czekać. Jak się zachować. Jak wy sobie radziłyście z rozstaniem? Podpowiedzcie coś.
Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz