Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
LiptonS musisz troszkę uzrobić síę w cierpliwość, niedługo wrzucimy konkurencję i ciężary ok?
Zmieniony przez - Kocyla w dniu 2013-05-14 16:54:50
Zmieniony przez - Kocyla w dniu 2013-05-14 16:54:50
...
Oglądałem poprzednie zawody i przyznam, największe wrażenie zrobiła na mnie belka, 124 kg, to już konkretny ciężar. Nie myślicie o zmniejszeniu go do 110 kg ? Bo belka chyba jest trudniejsza w wyciskaniu, niż sztanga ? Będą jakieś kategorie wagowe ?
...
delsterydo, jak tam wrażenie w zeszłym roku z belką ? Swój rekord kręciłeś na sztandze ?
...
nie rozumiem pytania
ale ciezka byla-ja wtedy 120 mialem rekord na belce-najgorszy byl w sumie tir dla wszystkich, chodzi o podloze zwirowe bo kazdy sie slizgal
ale ciezka byla-ja wtedy 120 mialem rekord na belce-najgorszy byl w sumie tir dla wszystkich, chodzi o podloze zwirowe bo kazdy sie slizgalmoc i sila
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!

Krzysztof Piekarz
