Witam tak jak w temacie rozciągam się przez ponad pół roku ale, niestety gdy robię szpagat męski bolą mnie okolicę mięśnia krawieckiego
http://merikon.pl/files/products/miesnie_szkieletowe.jpg
według tego obrazka tylko minimalnie wyżej.
Robię 10 minutową rozgrzewkę przysiady, itp....
nie wiem czy to winnna naprężenia mięśni.
Miał już ktoś podobny problem ?
http://merikon.pl/files/products/miesnie_szkieletowe.jpg
według tego obrazka tylko minimalnie wyżej.
Robię 10 minutową rozgrzewkę przysiady, itp....
nie wiem czy to winnna naprężenia mięśni.
Miał już ktoś podobny problem ?
Krzysztof Piekarz