Witam, mam za sobą kilka dobrych tygodni na napalmie, po odstawieniu treningi przestaly byc tak efektywne, moje pytanie jaki pre-workout bez kreatyny wybrac ? Czytalem ze mozna stosowac na zmiane przedtreningowki i aakg, proszę o pomoc i ewentualne opinie, pozdro !
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
np. white flood imo bardzo dobry
lub osobno np. arginina + beta alanina + kofeina itd
Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-03-21 17:22:49
lub osobno np. arginina + beta alanina + kofeina itd
Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-03-21 17:22:49
...
czyli suplementacje tymi srodkami moge uznac za przerwe pomiedzy stackami kreatynowymi ? :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz