rakhu postaw siano na Werduma jak ten wygra z Nogiem i dostanie TSa a Cain pokona Bigfoota po raz drugi. Pewnie kursy będą na Werduma 4-5zł

nie widzę Werduma i tj annihilus napisał ma wszystko gorsze (jest tylko trochę wyższy

) tylko na glebie może poddać Caina a skoro Cain nie chciał gleby z Nogueirą gdy jeszcze mistrzem nie był to teraz zaryzykowałby utratę pasa schodząc na glebę z kimś takim jak Werdum!? Rakhu jak widzisz wygraną Werduma - jak Twoim zdaniem ta walka będzie wyglądała!?
Ja mam 2 opcje:
1. (oby była taka) Cain postawi na stójkę, będzie punktował jak Big Noga, głównie wykorzystując swój boks i szybkość, Werdum będzie sporo kopał - prowokując tym do obalenia przez Caina głównie niskie kopnięcia aby Cain był mniej mobilny. Werdum zrobi kilka prób złapania klinczu i wejścia w nogi - bezskutecznie.. minie runda 2 może 3, Werdum padnie kondycyjnie i Cain go posadzi w stójce nie ryzykując gnp w parterze.. jeśli Werdum dotrwałby z Cainem do dec to byłbym zaskoczony.
2. (oby nie) Werdum zrobi podobny cyrk jak z Alim, ale raczej na bank tak nie będzie, bo wie, że mimo wszystko Cain to mniejsze zagrożenie w stójce niż Reem i powiedział, że teraz będzie walczył w stójce (jak z Nelsonem czy Russowem)..
poza tym jakby zrobił cyrk jak z Reemem to Dana by go mógł wyj**ać z UFC
Ciekawe czy Werdum miałby coś do powiedzenia w stójce.. JDS miał takie utrudnienie, że on oprócz ciosów musiał bronić obaleń - Werdum o to się bać nie musi a Cain nie będzie mógł lekceważyć obaleń Werduma, bo nawet jeśli obali na 3 sekundy może złapać gilotynę/plecy..
Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-03-06 14:17:24