SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

mono czy jabłczan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2206
Witam wszystkich

Nie wiem czy w odpowiednim dziale pisze kezeli tak prosze o przeniesienie .

Mam takie pytanie .

Mam za soba kilka cyklów kreatynowych głownie to było mono , oraz stack w połaczeniu z mono .

Po mono mnie podlewało woda e efektów byłem zadowolony tylko ta woda
Chciałbym sie poradzic odnosnie jabłczanu .
Nie bra.łem go nigdy a z tego co wyczytałem jabłczane nie magazynuje wody i mozna na nim zrobic suchej masy .
Stąd moje pytanie czy lepiej wziąśc mono czy jabłczan .
Jezeli jabłczan to jaki byscie polecili bo mysle albo nad tcm lub cm3 .

Staż treningowy mam duży bo to pare lat ale teraz było sporo przerwy i chce poprawic sylwetke .

z góry dziękuje za odpowiedzi
pozdrawiam

benny993

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2206
tak zalezy mi bardziej na jakości wiec zdecydowałem sie na cm3 .
Dziekuje wszystkim za wypowiedzi i pozdrawiam:)

benny993

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2350 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41976
Możesz spróbować jabłczanu, ja polecam cm3
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1710 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33009
Śmiało próbuj cm3, ile można dawać te same cykle na mono. Trzeba eksperymentować i próbować nowych rzeczy :)

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
jabłczan cm3 będzie good
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2206
jeszcze sprawa odnosnie dawkowania . tak samo jak w przypadku mono czyli 10 g w ciagu dnia?

benny993

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1710 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33009
tak, w dnt wystarczy 5g

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2206
spoko dzięki za rady:)

benny993

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Jak z efektów byłeś zadowolony to jest ok, a woda i tak zejdzie, mozesz wziąć jabłczan albo xploda od olimpa tez dobrze wychodzi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2206
wypowie sie jeszcze ktos ?

benny993

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1710 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33009
Ale w jakim celu? Co konkretnie chcesz usłyszeć?

Marzenia mają mali chłopcy, mężczyźni cele do zrealizowania...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2206
chodzi mi o to zeby sie wypowiedział ktos kto brał mono oraz jabłczan czy rzeczywiście pry mono wystepuje mniejsza retencja

benny993

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anabolic Freak od Pharmafreak - test booster

Następny temat

czy te odżywki sa dobre na pompe?

Shoty
Polecane artykuły