Witam wszystkich
Nie wiem czy w odpowiednim dziale pisze kezeli tak prosze o przeniesienie .
Mam takie pytanie .
Mam za soba kilka cyklów kreatynowych głownie to było mono , oraz stack w połaczeniu z mono .
Po mono mnie podlewało woda e efektów byłem zadowolony tylko ta woda
Chciałbym sie poradzic odnosnie jabłczanu .
Nie bra.łem go nigdy a z tego co wyczytałem jabłczane nie magazynuje wody i mozna na nim zrobic suchej masy .
Stąd moje pytanie czy lepiej wziąśc mono czy jabłczan .
Jezeli jabłczan to jaki byscie polecili bo mysle albo nad tcm lub cm3 .
Staż treningowy mam duży bo to pare lat ale teraz było sporo przerwy i chce poprawic sylwetke .
z góry dziękuje za odpowiedzi
pozdrawiam
Nie wiem czy w odpowiednim dziale pisze kezeli tak prosze o przeniesienie .
Mam takie pytanie .
Mam za soba kilka cyklów kreatynowych głownie to było mono , oraz stack w połaczeniu z mono .
Po mono mnie podlewało woda e efektów byłem zadowolony tylko ta woda
Chciałbym sie poradzic odnosnie jabłczanu .
Nie bra.łem go nigdy a z tego co wyczytałem jabłczane nie magazynuje wody i mozna na nim zrobic suchej masy .
Stąd moje pytanie czy lepiej wziąśc mono czy jabłczan .
Jezeli jabłczan to jaki byscie polecili bo mysle albo nad tcm lub cm3 .
Staż treningowy mam duży bo to pare lat ale teraz było sporo przerwy i chce poprawic sylwetke .
z góry dziękuje za odpowiedzi
pozdrawiam
benny993
Krzysztof Piekarz
