...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
675
Wiek
48 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5792
witam.
szukalem ale nie za bardzo moge znalźć jednoznaczne odpowiedzi.
Pytanie brzmi czy nalezy spozywac masło
czy na masie mozna dopuscic czy na rzeźbie mozna??
inne tluszcze tez sa spozywane, tzn oleje z omega 3,6 ale po prostu lubie maslo do chleba.
3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze
...
domer
Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale
Szacuny
6447
Napisanych postów
79265
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
774594
Jak najbardziej. Dobre zrodlo tluszczow, pod warunkiem, ze nie sklad nie jest oszukany dodatkiem tluszczow roslinnych. Oleje z omega 6 unikaj.
Moderator działu Odżywianie
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
675
Wiek
48 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5792
jakie polecasz maslo?? czy to z biedry daje rade??
3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze
...
Początkujący
Szacuny
14
Napisanych postów
4533
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
34421
nadaje się każde z zawartością 82% tłuszczu,robione z mleka(bo mixy też istnieją)
Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
49
Wiek
30 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
4116
Czyli smarowideł nie powinno się używać ? a czy na redukcji mozna używac masło ?
...
Początkujący
Szacuny
14
Napisanych postów
4533
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
34421
smarowidła odpadają. Na redukcji-jw-masło można
Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
675
Wiek
48 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5792
smarowidla to wiadomo ze nie !!!!! no to uspokoiliscie mnie z maselkiem- a tym bardziej na redu :)
3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
675
Wiek
48 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
5792
dobre, dobre, dzisiaj sobie przygotuje :)
3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze