Witam,
Zaczynam treningi MUAY THAI, chciałbym je jakos wspomóc odżywkami, suplementami czy moze gainerami (kompletnie sie na tym nie znam).
Mam 187 cm wzrostu, waże 85 kg, dość szczupły (mocno uwypuklony mięsień piwny
), mała masa mięśniowa.
Mam też bardzo kiepską kondycję i wytrzymałość.
Co myślicie o HMB i KREATYNIE w moim przypadku?
Z góry bardzo dziękuję (sogi oczywiście będą).
Podrawiam
-=KUBATHAI=-
Zaczynam treningi MUAY THAI, chciałbym je jakos wspomóc odżywkami, suplementami czy moze gainerami (kompletnie sie na tym nie znam).
Mam 187 cm wzrostu, waże 85 kg, dość szczupły (mocno uwypuklony mięsień piwny
), mała masa mięśniowa.
Mam też bardzo kiepską kondycję i wytrzymałość.
Co myślicie o HMB i KREATYNIE w moim przypadku?
Z góry bardzo dziękuję (sogi oczywiście będą).
Podrawiam
-=KUBATHAI=-
Krzysztof Piekarz
i od razu sie lepiej poczujesz.