Cześć. Mam 20 lat, mierzę 192 cm i ważę obecnie 100kg ćwicze dość nie systematycznie od 4 lat, a chciałbym troszke poważniej podejść do siłowni i treningu swojego ciała. Chciałbym przedstawić plan (a właściwie sposób w jaki sie odżywiam bo nie licze nigdy kalori ani zapotrzebowania, jem orientacyjnie lecz myśle ze z głową) i liczył bym na porady dotyczące zmiany lub dodania niektórych posiłków. Zatem:
8.00 - 100g płatków owsianych z mlekiem.
10.00 - 3 jaja kurze (na twardo, jajecznica, po wiedeńsku sadzane) zależy jak mam ochote. do tego około 100-150g chleba razowego, pomidor
13.00 - puszka tuńczyka + chleb razowy
15.00 - jakaś zupa z jarzynowa (z ziemniakami, brokułami, marchwią, pietruszką i innymi.
18.00 - posiłek przed treningowy. Ryż + ryba + warzyowo np. świeża papryka słodka (dla urozmaicenia zamieniam np. Ryż na ziemniaku lub kasze jęczmienną a rybe na pierś z kurczaka, czasem mięso mielone)
21.00 posiłek po treningowy to samo co przed treningiem.
Ostatni posiłek prawie przed samym snem 2 serki wiejskie zmiksowane z dodatkiem mleka i jabłka.
Jak juz pisałem odżywiam sie orientacyjnie, nie chce sie bawić w liczenie kalori. Głowne posiłki jak obiad, przed i po treningowe jem do syta. Chciałbym zebyscie mi doradzili co dorzucić lub czego jeść mniej, może wiecej warzyw? jakich? Pozdrawiam Kamil
8.00 - 100g płatków owsianych z mlekiem.
10.00 - 3 jaja kurze (na twardo, jajecznica, po wiedeńsku sadzane) zależy jak mam ochote. do tego około 100-150g chleba razowego, pomidor
13.00 - puszka tuńczyka + chleb razowy
15.00 - jakaś zupa z jarzynowa (z ziemniakami, brokułami, marchwią, pietruszką i innymi.
18.00 - posiłek przed treningowy. Ryż + ryba + warzyowo np. świeża papryka słodka (dla urozmaicenia zamieniam np. Ryż na ziemniaku lub kasze jęczmienną a rybe na pierś z kurczaka, czasem mięso mielone)
21.00 posiłek po treningowy to samo co przed treningiem.
Ostatni posiłek prawie przed samym snem 2 serki wiejskie zmiksowane z dodatkiem mleka i jabłka.
Jak juz pisałem odżywiam sie orientacyjnie, nie chce sie bawić w liczenie kalori. Głowne posiłki jak obiad, przed i po treningowe jem do syta. Chciałbym zebyscie mi doradzili co dorzucić lub czego jeść mniej, może wiecej warzyw? jakich? Pozdrawiam Kamil
..::Dumę w sercu masz bo chcesz walczyć i wygrywać::..
Krzysztof Piekarz