SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pierś z kurczaka w musztardzie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20437
Witam. Podsyłam przepis na pysznego kuraka w musztardzie :)


Do tego przepisu potrzebujemy:
--- ok. 800g piersi z kurczaka ( zalezy ile osob ma to jesc ), ja przygotowywalem z 800g.
--- przyprawy wedle wlasngo uznania, ja uzywalem majeranku, bazylii, oregano i przyprawy do karkowki ( UWAGA !!! Nie dodawac za duzo przypraw bo to moze zepsuc caly smak !!! )
--- 1 musztarda ( z kamisu najlepiej, ile razy robilem na tych z biedronki to zawsze sie przypalaly )


Przygotowanie: Kroimy piers z kurczaka w kostke, wrzucamy w miseczke, zalewamy musztarda ( 300g ), dodajemy ziółek i przypraw takich jak sobie zyczymy. Najlepiej wsadzic to do lodowki na kilka godzin, zeby miesko podeszlo aromatem, albo robimy od razu.

Smażenie: ok. 20-30 minut na malym ogniu, jak zrobicie to na duzym to mieso bedzie twarde i suche. POZDRO

Fotorelacja :)





(do lodowki)


Tak powinno to wygladac :)

Tomekzk tez poleca




Przepraszam za zdjecia robione odkurzaczem

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-09 15:35:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 642
ciekawe xD lap soga fajnie zwięźle to opisałeś dotarło aż do mnie:P haha.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20437
no staralem sie to dokladnie opisac :) Naprawde dobry i ciekawy przepis, wazna jest dlugosc smazenia. Ale polecam kazdemu, moze nie wyglada apetycznie(tak ktos z forum mi powiedzial), ale warto sprawdzic ;]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1969 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21746
Super odskocznia od suchego fileta . Warto poznawać nowe przepisy, przynajmniej jest jakieś urozmaicenie w diecie.

http://www.sfd.pl/Monia.W.B/dziennik/Podsumowanie_str._38-t843554-s52.html

Walk like you have three men walking behind you.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20437
Mozna poddusic jak usmazy sie, to wtedy bedzie mieciutka i soczysta :) dusic ok. 5-7 minut pod przykryciem. Ale nie kazdy to lubi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29702
Mi to wygląda na coś bardzo smacznego . Niedługo wypróbuję.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20437
jezeli naprawde takie bedzie licze na SOGa :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7929
Smakuje pewnie dobrze, ale słaba to opcja bo dużo musztardy = dużo cukru niestety

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 421 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20437
Nikt nie karze Ci tego probowac ani jesc :) nei napisalem ze to LC takze komentarz zbedny :p

Jest to odskocznia od normalnej piersi :p 300g musztardy to 300 kcal, czyli nie wiele jak na 1 kg miesa.

Zmieniony przez - immat123 w dniu 2013-02-10 13:20:19
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7929
Nie irytuj się :) Nie chodzi tu o kcal. Są musztardy bez cukru. Warto o tym wiedzieć. Pierś panierowana smażona na głębokim tłuszczu to też odskocznia od normalnej piersi, co nie znaczy, że to dobra opcja.

A 300 g to 30% całej wagi mięsa. Czy to mało? Nie wydaje mi się.

Zmieniony przez - Jeffrey Dahmer w dniu 2013-02-10 13:26:14

Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości.

http://www.sfd.pl/_Redukcja_by_Jeffrey_foto_str_38-t832523.html - mój dziennik

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3819
Robię podobnie na parze, choć musztardy daję tylko tyle, aby rozprowadzić po całym mięsku, bo jednak za mocno aromatyczny smak ma musztarda.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiełbaski wołowo-wieprzowe [LC] by Jeffrey

Następny temat

Walka o sylwetke

electro
Polecane artykuły