SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tluszczyk

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 351
Aaa cwiczyc co 2 dzien ? bo robie tylko przysiady , wspinanie na palcahc spinaanie brzucha i pompki no i cwicze z gumami . a np moge c odzien jesc ryż z kurczakiem czy raz w tygodniu ? Nurtuje mnie to wlasnie :) Mam 15 lat wiec jestem ejszcze troche uzalezniony od rodzicow :)
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17767 Napisanych postów 133525 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467603
Takie treningi to można codzienni nawet robić.
Co do jedzenia, to codziennie powinieneś jeść odpowiednio zbilansowane posiłki, nie mówię ze codziennie ryż z kurczakiem, bo to tak sie utarło że nic innego jest beee, jednego dnia pierś z ryżem czy kaszą innego dnia jakiś sos czy pomidorowa z żeberkami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co ćwiczyć gdy ma się zakwasy

Następny temat

pomoc z dietą

electro
Polecane artykuły