Mistrzostwa Świata piłkarzy ręcznych 2013

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8939

...
Szacuny 33 Napisanych postów 1706 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13223
Z grupy to już praktycznie wyszliśmy nawe jakbyśmy przegrali 3 mecze teraz.tyle ze pasowałoby zając conajmniej 2 miejsce,zeby w 1/8 nie trafić na Chorwacje,Hiszpanie.

Zmieniony przez - idziaszek w dniu 2013-01-15 17:54:47
...
Szacuny 74 Napisanych postów 34603 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434095
Po pierwszej połowie prowadzimy ze Słoweńcami 14:11. Myślę, że możemy być zadowoleni z gry naszych Bardzo dobra skuteczność braci Jureckich, trochę gorzej z Krzyśkiem Lijewskim, ale może w drugiej połowie się odblokuje

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Zajmiemy 3 miejsce w grupie i odpadniemy w 1/8 z Hiszpania lub Chorwacja.
Temat jest krótki...Jak przegramy w czwartek z Serbia to konczymy udzial na 1/8.Hiszpania Chorwacja poza naszym zasiegiem raczej w tej chwili.

Nie chce byc zlym prorokiem,ale chyba z odejsciem Wenty skoncza sie dobre czasy polskiego szczypiorniaka.

Szczerze?Liczyłem,ze dzis wygramy ze Słowenia i zajmiemy drugie miejsce

Zmieniony przez - idziaszek w dniu 2013-01-15 22:04:22
...
Lijek zawalił nam mecz można tak powiedzieć.
Choć bramkarz bronił znakomicie.

Zespół się posypał więc było wiadome ,że będzie ciężko. Ile można grać na Emeryturze? Trzeba to w końcu odmłodzić i przeżyć bez sukcesów jakiś trudniej czy tam 2

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Druga połowa tragiczna w naszym wykonaniu, nie rozumiem jak można zepsuć tyle stuprocentowych sytuacji

Jeśli nie wygramy z Serbią to w 1/8 finału skończą się dla nas Mistrzostwa

...
Ogólnie Polacy grali dobrze....gdyby nie te kilka słupków i poprzeczek, niewykorzystane 2 karne ! no i pan lijewski, który zagrał chyba najgorszy mecz w karierze. Jeśli się nie mylę zdobył 2 gole na 12 rzutów ...