SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wybieramy najlepszy smak Mutant Mass !

temat działu:

Oficjalne forum MUTANT - PVL

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40752

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3350
Witam.
Wybieramy najlepszy smak Mutant Mass!
Zapraszamy do głosowania w ankiecie :)

Team MUTANT Polska

Team MUTANT Polska

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4079 Napisanych postów 45462 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 349789
Witam


Mutant mass to odżywka zaliczana do grupy gainerów.


Gainer to odżywka zbudowana głównie z węglowodanów. Zawiera ona również niskie ilości białka . Stosujemy ją najczęściej po to, by uzupełnić kalorie w naszej diecie. Jednak tutaj warto pamiętać, iż najczesciej nie mamy problemu z dostarczeniem węglowodanów gdyż są one łatwo dostępne i tanie. Zawierają je chociazby: ryż, makarony, ziemniaki, owoce czy pieczywo. Gainera możemy stosować w przypadku, kiedy nie mamy czasu na zjedzenie konwencjonalnej żywności bądź po prostu nie jesteśmy w stanie zmieścić takiej ilości kalorii.


Mutant mass w 100g zawiera:


-5,4g tłuszczy

-70g węglowodanów

-20g białka




Produkt można zakupić pod tym linkiem :


https://sklep.sfd.pl/Pvl_Mutant_Mass-opis3333.html








Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-21 18:41:59

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11226
Moim zdaniem najlepszy smak to Chocolate Hazelnut a także Cookies & Cream.
osobiście polecam skosztowanie obydwu
Zagłosowałem jednak na Chocolate Hazelnut.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
vanilla ice cream :)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
Cookies & Cream

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
nie miałem nigdy mutanta , macie jakieś próbki ?? albo całaą pake poprosze

mysle ze wybrałbym Cookies & Cream ale nie głosuje dopóki nie skosztuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3726 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24421
Każdy smak jest godny uwagi :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 5501 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55013
niestety nie miałem okazji spróbować ;d
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23447
cookies and cream wymiata jak dla mnie ;)

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam w zapasie Peanut Butter Chocolate - Nikt na niego nie zagłosował, czyżby taki słaby, czy nikt jeszcze nie pił?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23447
ja jeszcze nie mialem okazji, jak sprobujesz daj znac bo sie przymierzam do kupna, moze sie skusze na nowy smak

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KONKURS - zgarnij zestaw !

Następny temat

KONKURS na hasło reklamowe - Wyniki :)

electro
Polecane artykuły