Witam
Mam problem ze stroną główną od kilku dni wyskakuje mi komunikat: "Przerwa techniczna."
Wszyscy tak mają czy tylko ja?
Mam problem ze stroną główną od kilku dni wyskakuje mi komunikat: "Przerwa techniczna."
Wszyscy tak mają czy tylko ja?
Krzysztof Piekarz