Witam,
Prosił bym o pomoc w dobrze suplementów.
Potrzebuje:
- kreatyne mono
- pompe (może nie aż taka mocna jak Nox Pump bo za bardzo daje w czajnik, ale też nie za słabą)
- bcaa
- mocny spalacz (im mocniejszy tym lepszy)
- l-karnityne
- witaminy
Ewentualnie dołożyć jeszcze coś ?
Ćwicze około 1,5 roku, ostatnie 5 miesięcy miałem przerwe od supli, wczesniej używałem głównie spalacza (vpx meltdown), kreatyny (trek cm3) i pompe (Nox pump od Doriana) - w takim zestawieniu 3 cykle.
Kwota jaką dysponuje to 500zł.
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.
Prosił bym o pomoc w dobrze suplementów.
Potrzebuje:
- kreatyne mono
- pompe (może nie aż taka mocna jak Nox Pump bo za bardzo daje w czajnik, ale też nie za słabą)
- bcaa
- mocny spalacz (im mocniejszy tym lepszy)
- l-karnityne
- witaminy
Ewentualnie dołożyć jeszcze coś ?
Ćwicze około 1,5 roku, ostatnie 5 miesięcy miałem przerwe od supli, wczesniej używałem głównie spalacza (vpx meltdown), kreatyny (trek cm3) i pompe (Nox pump od Doriana) - w takim zestawieniu 3 cykle.
Kwota jaką dysponuje to 500zł.
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz