Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
19
Czytając wszystkie odpowiedzi nasuwa się jedna myśl - ile ważysz ? , dobierasz rękawice na podstawie wagi, wzrostu, siły, doświadczenia w zadawaniu ciosów. Nie jedna Pani w 14oz kogoś obije a i nie jeden pan w 10oz nic nie zrobi . Napisz kolego ile masz wzrostu , wagę i jak dasz radę to obwód dłoni. Bo niestety waga nie zawsze idzie w parze z rozmiarem , więc najlepiej dobrać indywidualnie Markę rozmiar i model.
Szacuny
0
Napisanych postów
4
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
19
Czytając wszystkie odpowiedzi nasuwa się jedna myśl - ile ważysz ? , dobierasz rękawice na podstawie wagi, wzrostu, siły, doświadczenia w zadawaniu ciosów. Nie jedna Pani w 14oz kogoś obije a i nie jeden pan w 10oz nic nie zrobi . Napisz kolego ile masz wzrostu , wagę i jak dasz radę to obwód dłoni. Bo niestety waga nie zawsze idzie w parze z rozmiarem , więc najlepiej dobrać indywidualnie Markę rozmiar i model.