SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jeden styl czy przekrojówka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3673

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4489
jeden dobrze !!! Ale tez zalezy jaki... Np... Sam boks to nie zbyt dobry pomysl bo roz***ia w parterze... Ale np kichboxing albo thai jako jeden styl jest satysfakcjonujacy

"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4489
Ja mysle ze ok jest polacznie (nie mowie ze najlepsze) Bardzo dobrze jakis styl uderzanu z rekoma i nogami i zaznajomic sie w grapplerskie taktyki... Nie mowie ze tak jest najlepiej... Mi to indywidualnie najlepiej podeszlo

"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Walki z kumplami amatorami

Następny temat

BJJ e-book???

electro
Polecane artykuły