Szacuny
2
Napisanych postów
1637
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
4489
jeden dobrze !!! Ale tez zalezy jaki... Np... Sam boks to nie zbyt dobry pomysl bo roz***ia w parterze... Ale np kichboxing albo thai jako jeden styl jest satysfakcjonujacy
"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"
" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-
Szacuny
2
Napisanych postów
1637
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
4489
Ja mysle ze ok jest polacznie (nie mowie ze najlepsze) Bardzo dobrze jakis styl uderzanu z rekoma i nogami i zaznajomic sie w grapplerskie taktyki... Nie mowie ze tak jest najlepiej... Mi to indywidualnie najlepiej podeszlo
"Racja silniejszego zawsze lepsza bywa"
" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-