SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

dyma burn xtreme zła tolerancja organizmu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1265

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

54/170

Staż treningowy

3 miesiące

Cel cyklu

redukcja tłuszczu

Stosowane już wcześniej suplementy

thermal speed extreme

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

thermal speed extreme
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
witam. ostatnio zakupiłam produkt dymatize dyma burn xtreme 90kaps. przez 3 dni brałam 1 kapsułkę rano przed śniadaniem. przez cały dzień nie czułam się dobrze: pobudzenia nie poczułam a raczej zmęczenie przede wszystkim psychiczne, zjechane samopoczucie, przez cały czas ból w klatce piersiowej, który utrzymuje się jeszcze dziś choć już 3 dni nie zażywam supla. skakała mi szczęka, nie byłam nawet dobrze świadoma co się ze mną dzieje.. jedyny plus to że nie mogłam prawie w ogóle jeść. dodam że mam 18 lat, jestem kobietą. brałam wcześniej TSE olimpu, nawet po 6 kapsów dziennie i nic prawie nie czułam po tym.
czym ma ktoś podobne doświadczenia po tym spalaczu? dlaczego mój organizm tak na niego reaguje? czy nie powinnam go zażywać czy raczej zlekceważyć te objawy i brać? będę wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
może jakiś składnik Ci "nie służy", nie jest rzeczą normalną takie samopoczucie, radziłbym odstawić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
może zbyt duża dawka kofeiny? trochę szkoda by było kasę w błoto wyrzucać.. miał ktoś może podobne dolegliwości po dyma burnie?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
po 1 kapsie raczej za duża dawka nie powinna być
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 378
Ważysz 54kg i robisz redukcje ?

Zmieniony przez - tasak_12 w dniu 2012-07-19 09:55:34
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1237 Napisanych postów 26457 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 298732
a co to ma do zadanego przez nia pytania?

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2012-07-19 09:56:03
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22
tasak_12 zależy mi na spaleniu opornego fatu który mi bardzo przeszkadza. waga o niczym nie świadczy przecież
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
niestety wiele osob po dymie czuje sie poprostu zle.
juz bylo takch tematow troche. ludzie narzekaja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Produkty SCITEC

Następny temat

połączenie animala z .. ?

electro
Polecane artykuły