witam. ostatnio zakupiłam produkt dymatize dyma burn xtreme 90kaps. przez 3 dni brałam 1 kapsułkę rano przed śniadaniem. przez cały dzień nie czułam się dobrze: pobudzenia nie poczułam a raczej zmęczenie przede wszystkim psychiczne, zjechane samopoczucie, przez cały czas ból w klatce piersiowej, który utrzymuje się jeszcze dziś choć już 3 dni nie zażywam supla. skakała mi szczęka, nie byłam nawet dobrze świadoma co się ze mną dzieje.. jedyny plus to że nie mogłam prawie w ogóle jeść. dodam że mam 18 lat, jestem kobietą. brałam wcześniej TSE olimpu, nawet po 6 kapsów dziennie i nic prawie nie czułam po tym.
czym ma ktoś podobne doświadczenia po tym spalaczu? dlaczego mój organizm tak na niego reaguje? czy nie powinnam go zażywać czy raczej zlekceważyć te objawy i brać? będę wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam:)
czym ma ktoś podobne doświadczenia po tym spalaczu? dlaczego mój organizm tak na niego reaguje? czy nie powinnam go zażywać czy raczej zlekceważyć te objawy i brać? będę wdzięczna za odpowiedź. pozdrawiam:)
Krzysztof Piekarz