SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

FBW do oceny i korekty.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam :) Chciałbym powrócić do treningów po ponad 1,5 rocznej przerwie . Wcześniej ćwiczyłem ok 3 lat z przerwami.Mam 17 lat , 187 cm wzrostu , ważę 86 kg .Do dyspozycji mam hantle 2x15. Chciałbym abyście sprawdzili mój plan , który zaraz przedstawię ale mam jeszcze 2 pytania . Mianowicie :
- Czy mogę ćwiczyć FBW pomimo zniesienia lordozy szyjnej ?
- Czy w dni nietreningowe mogę jeździć rowerem ok 8 km ?
Oto Plan A :
Pon :
Klatka :Wyciskanie hantli leżąc 3s
Nogi: Przysiad z hantlami 2s
Przysiady wykroczne 2s
Biceps : Uginanie ramion 3 s
Triceps : Francuskie wyciskanie 3 s
Plecy : Wiosłowanie hantlą 4 s
Barki : Wyciskanie hantli siedząc 3 s
Brzuch : Brzuszki z nogami na łóżku 3s
Plan B:
Klatka : Rozpiętki 3 s
Nogi : Przysiady tradycyjne 2s
Martwy ciąg z hantlami 2 s
Biceps : Uginanie ramion chwytem młotkowym 3 s
Triceps : Wyciskanie francuskie 3 s
Plecy : Pompki ?
Barki : Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3s
Brzuch : Brzuszki z nogami na łożku ?


Tam gdzie są znaki zapytania prosiłbym o korektę bo nie wiem jakie ćwiczenia wstawić w te miejsca .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45122
Skoro wracasz to plan dla początkujacych z podwieszonych, twój to delikatnie mówiąc nic dobrego. Co do pytań:
1. Zapytaj lekarza/specjalisty
2. Możesz

-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A czemu myślisz że to nic dobrego , ten plan ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45122
Zła kolejność , zły dobór ćwiczeń , izolacje itp.

-

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie , mam jeszcze 1 pytanie :) przy mojej wadze jaki jest najlepszy trening ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45122
A co to ma do rzeczy ? Trening robi kazdy podobny. Skoro jestes zatłuszczony to dodajesz aeroby/interwały. A jeśli chudy to starasz sie dodawać wiecej kcal

-

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening domatora - ułatwienia.

Następny temat

94Maly - "Bo wojownik ciągle ćwiczy aż do zapalenia zniczy..."

electro
Polecane artykuły