Witam :) Chciałbym powrócić do treningów po ponad 1,5 rocznej przerwie . Wcześniej ćwiczyłem ok 3 lat z przerwami.Mam 17 lat , 187 cm wzrostu , ważę 86 kg .Do dyspozycji mam hantle 2x15. Chciałbym abyście sprawdzili mój plan , który zaraz przedstawię ale mam jeszcze 2 pytania . Mianowicie :
- Czy mogę ćwiczyć FBW pomimo zniesienia lordozy szyjnej ?
- Czy w dni nietreningowe mogę jeździć rowerem ok 8 km ?
Oto Plan A :
Pon :
Klatka :Wyciskanie hantli leżąc 3s
Nogi: Przysiad z hantlami 2s
Przysiady wykroczne 2s
Biceps : Uginanie ramion 3 s
Triceps : Francuskie wyciskanie 3 s
Plecy : Wiosłowanie hantlą 4 s
Barki : Wyciskanie hantli siedząc 3 s
Brzuch : Brzuszki z nogami na łóżku 3s
Plan B:
Klatka : Rozpiętki 3 s
Nogi : Przysiady tradycyjne 2s
Martwy ciąg z hantlami 2 s
Biceps : Uginanie ramion chwytem młotkowym 3 s
Triceps : Wyciskanie francuskie 3 s
Plecy : Pompki ?
Barki : Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3s
Brzuch : Brzuszki z nogami na łożku ?
Tam gdzie są znaki zapytania prosiłbym o korektę bo nie wiem jakie ćwiczenia wstawić w te miejsca .
- Czy mogę ćwiczyć FBW pomimo zniesienia lordozy szyjnej ?
- Czy w dni nietreningowe mogę jeździć rowerem ok 8 km ?
Oto Plan A :
Pon :
Klatka :Wyciskanie hantli leżąc 3s
Nogi: Przysiad z hantlami 2s
Przysiady wykroczne 2s
Biceps : Uginanie ramion 3 s
Triceps : Francuskie wyciskanie 3 s
Plecy : Wiosłowanie hantlą 4 s
Barki : Wyciskanie hantli siedząc 3 s
Brzuch : Brzuszki z nogami na łóżku 3s
Plan B:
Klatka : Rozpiętki 3 s
Nogi : Przysiady tradycyjne 2s
Martwy ciąg z hantlami 2 s
Biceps : Uginanie ramion chwytem młotkowym 3 s
Triceps : Wyciskanie francuskie 3 s
Plecy : Pompki ?
Barki : Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 3s
Brzuch : Brzuszki z nogami na łożku ?
Tam gdzie są znaki zapytania prosiłbym o korektę bo nie wiem jakie ćwiczenia wstawić w te miejsca .
Krzysztof Piekarz